apart ara apart ekle reklam
Eroğlu Bayan Apart 
Arifiye Mh. Yenigün Sk. No:31 Eskişehir

0 (533) 451 21 46

EROĞLU BAYAN APART

EROĞLU BAYAN APART

Eskişehir'in en merkezi yerinde, hem Anadolu hem Osmangazi üniversitelerine ulaşımı çok kolay Arifiye mahallesi Yeni gün sokak no:31 de hizmet vermekteyiz.

Eroğlu Apart 2006 yılında hizmete başlamıştır. Apart 35, 45 ve 50 m2'lik dairelerden oluşmaktadır. Daireler mobilyalıdır.Daireler arasında ki duvarlarda yüksek kaliteli ses yalıtımı vardır. Apart da merkezi uydu T.V. anteni ve kesintisiz internet vardır. Öğrencilerimizin çamaşırlarını yıkamaları için binada çamaşır makinesi mevcuttur. Apart görevlisi tarafından her gün öğrencilerimizin çöpleri toplamakta, suları alınmakta ve apartman temizliği yapılmaktadır.

Eroğlu Apart sadece bayanlara hizmet vermektedir.

GOOGLE MAPS
Arifiye Mh. Yenigün Sk. No:31 Eskişehir
YORUMLAR
YORUM EKLE
eroğlu apart, eroglu apart, apart, yurt, erkek apart, erkek yurt, bayan apart, kız apart, kız yurt, kız yurdu, bayan apartı, bayan apart, bayan yurt, bayan yurdu, eskişehirde kalacak yer, eskisehirde kalacak yer, eskişehir üniversite, üniversite, apartlar, eskişehir apartlar, eskişehir yurtlar, eskisehir apartlar, eskisehir yurtlar, eskişehir yurt, eskişehir apart, eskişehir öğrenci evi, eskisehir ogrenci, eskisehir ogrenci evi, eskişehir öğrencilik, kız öğrenci evi, kız öğrenci yurdu, özel yurt, özel apart, özel öğrenci evi, özel öğrenci yurdu, interneti olan apart, interneti olan öğrenci yurdu, wireless olan yurt, merkez, merkeze yakın yurt, merkeze yakın apart, merkeze yakın öğrenci evi, çarşıya yakın apart, çarşıya yakın yurt, güvenlikli apart, güvenlikli yurt, ucuz apart, ucuz yurt, ucuz apartlar, tek kişilik oda, tek kişilik apart, tek kişilik yurt, iki kişil oda, iki kişilik yurt, iki kişilik apart, üç kişilik yurt, üç kişilik apart, sıcak su, karma apart, karma yurt

Sign By

Pergel Digital Media
© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
anasayfa kız apartlar kız öğrenci yurtları erkek apartlar erkek öğrenci yurtları karma apartlar + tüm apartlar