apart ara apart ekle reklam
Papatya Kız Apart - Osmangazi 
Büyükdere Mh. Altınçağ Sk. No:41 Odunpazarı

0 222 229 02 03 - 0 (532) 162 07 03

HAKKIMIZDADeneyimli yönetim kadromuz ve tüm personelimiz ile öğrencilerimize aile şefkatiyle sıcak ve güler yüzlü hizmet

verebilmek için çalışıyoruz.Eskişehir'in alanında ilk ve tek modern binası olan Papatya Bayan Apart; 24 saat sıcak su, güvenlik,

kafeterya, etüd odaları,yemekhane,tv ve dinlenme odası ve eşsiz Eskişehir manzaraları ve birçok sosyal etkinliğiyle hizmetinizde olmaktan

gurur ve mutluluk duyar.

Sabah Kahvaltısı Açık Büfe
Akşam Yemeği (4 Çeşit)
Full Eşyalı 1 ve 2 Kişilik Odalar
Televizyon ve Dinlenme Odası
Maksimum Güvenlik Hizmeti
Osmangazi Üniversitesi’ne Yürüme Mesafesi


İMKANLARIMIZ


Eskişehir'de ki Bayan Apartımızın Sunduğu Hizmetler

Yemek Hizmetleri
- Yemeklerimiz kendi aşçımız tarafından hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır.
- Apartımızda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.
- Sabah kahvaltısı açık büfe olup en az 8 çeşittir.
- Kahvaltı 07:00 - 12:00 saatleri arasındadır.
- Akşam yemeği 18:00 - 22:00 saatleri arasındadır.

Temizlik Hizmetleri
- Ortak kullanım alanları hergün temizlenir.
- Çamaşır odasında kıyafetlerinizi ekonomik olarak yıkatabilirsiniz.
- Oda temizliği öğrenciler tarafından yapılıp, genel temizlik haftada bir görevli tarafından yapılmaktadır.

Genel Hizmetler
- Öğrenciye uygun tasarlanmış deprem yönetmeliğine uygun bina
- Lüks banyo ve wc ler.
- Gaz ve yangın erken uyarı sistemi.
- Tv odası ve kafeterya.
- Şehir merkezine ve üniversiteye yakın konum.

GOOGLE MAPS
Büyükdere Mh. Altınçağ Sk. No:41 Odunpazarı
YORUMLAR
YORUM EKLE
seda polat / 2017-08-24 00:54:06
Yaz okulu için 1.5 ay kaldım. Her şeyiyle çok güzeldi. Apartın sahipleri çok tatlı çok iyi insanlar. Kaldığım süre zarfında hiçbir problem yaşamadım. hem okula yürüme mesafesinde hem de tramvay duraklarına yakın. Ayrıca çevre açısından da diğer apartlara göre çok çok iyi, güvenilir. Gelmeden önce çok araştırmıştım. Daha iyisi yok :)
iremmm / 2016-07-12 01:08:22
Bir gün misafir olarak kaldım.yemekleri çok güzel.sabah kahvaltısı 8 çeşitmiş.Başka bir apartta kalıyorum. busene bu aparta yerleşeceğim.Hatta odayı şimdiden ayarladım gibi. müdire hanım çok iyi bir insan.aile sıcaklığı var.Bana öğrencileri de seçerek aldığını söyledi.Onlara güveniyorum.
sümeyye / 2015-09-04 00:13:21
ben osmangazi ünüversitesi sınıf öğretmenliğini kazandım üniversiteye ne kadar uzaklıkta ? oda fiyatlarınız ne kadar ? bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler :)
Sibel / 2015-09-02 04:48:48
Bende kızım için baktım.odalarını ve ençokta yemekhanelerini beğendim.güvenlikli bir yer.sahipleride çok iyi insanlar.osmangazi ye yakın.herkese tavsiye ederim.
Ayşe / 2015-08-03 04:17:20
Kızım için baktım çok güzel bir yer eşyaları yeni konforlu osmangaziye çok yakın yürüme mesafesinde güvenilir bir yer işletme sahipleri de çok iyi insanlar çocuklarımız için gözümüz arkada kalmayacak herkese tavsiye ederim.
seda / 2015-08-03 04:17:20
osmangazi üniversitesine çok yakın.binası da yeni.bina güvenli bir yerde.en çokta mobilyalarını beğendim..tramvay durağına da yakın.arkadaşlara tavsiye ederim.
Zeynep / 2015-07-29 07:13:40
Çok temiz güvenli ve eşyalar sıfır tavsiye ederim
papatya öğrenci apart, apart, yurt, bayan apart, kız apart, kız yurt, kız yurdu, bayan apartı, bayan apart, bayan yurt, bayan yurdu, eskişehirde kalacak yer, eskisehirde kalacak yer, eskişehir üniversite, üniversite, apartlar, eskişehir apartlar, eskişehir yurtlar, eskisehir apartlar, eskisehir yurtlar, eskişehir yurt, eskişehir apart, eskişehir öğrenci evi, eskisehir ogrenci, eskisehir ogrenci evi, eskişehir öğrencilik, kız öğrenci evi, kız öğrenci yurdu, özel yurt, özel apart, özel öğrenci evi, özel öğrenci yurdu, interneti olan apart, interneti olan öğrenci yurdu, wireless olan yurt, merkez, merkeze yakın yurt, merkeze yakın apart, merkeze yakın öğrenci evi, çarşıya yakın apart, çarşıya yakın yurt, güvenlikli apart, güvenlikli yurt, ucuz apart, ucuz yurt, ucuz apartlar, tek kişilik oda, tek kişilik apart, tek kişilik yurt, iki kişil oda, iki kişilik yurt, iki kişilik apart, üç kişilik yurt, üç kişilik apart, sıcak su, karma apart, karma yurt

Sign By

Pergel Digital Media
© Tüm hakları saklıdır, Sitemizde yayınlanan içerik, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
anasayfa kız apartlar kız öğrenci yurtları erkek apartlar erkek öğrenci yurtları karma apartlar + tüm apartlar